Wat het je oplevert
7 concrete principes waarmee je direct resultaat boekt.
Zelf de regie pakken
Leer bewust kiezen wat je geeft, in plaats van af te wachten of te pleasen. Leer hoe je Hospitality een vast onderdeel van je handelen en communicatie maakt. Het boek geeft je direct meer invloed op alles om je heen en vooral op je eigen werk en je resultaat. En zorgt ervoor dat je werk nog leuker wordt, wat voor werk je ook doet!
Je krijgt mensen makkelijker in beweging
Met jouw knop op geven krijg je mensen makkelijker in beweging of het nu een klant is, een collega of je leidinggevende. Het laatste deel van het boek gaat over Gevend Leiderschap: mensgericht leidinggeven, aan de medewerker van nu. Leer hoe je als leider echt geeft en een buitengewoon team bouwt. Gevend Leiderschap maakt leidinggeven effectiever en makkelijker.
Direct resultaat
Dit boek maakt Givability toegankelijk voor iedereen. Eenvoudig geschreven met heel veel voorbeelden. Het boek is er voor jou, ongeacht of je al eens een Givability training hebt gevolgd of niet. Het is als het ware je eigen uitgebreide Givability training in een inspirerende boekvorm.
Blader alvast mee
Een eerste blik in de inhoudsopgave, het voorwoord en hoofdstuk 1.
Inhoudsopgave
Voorwoord – Marc Asselbergs
Deel 1 – Waarom geven werkt
Wil je eerst de eerste hoofdstukken lezen? Vul dan hiernaast je gegevens in en je ontvangt het inkijkexemplaar van JIJ LEIDT! in je mailbox.
Vraag hier je inkijkexemplaar aan
Bestel direct jouw exemplaar van het boek!
De voorinschrijving is gestart, bestel hier je boek en je bent een van de eersten die het in handen heeft!
Wil je meerdere boeken voor je teamleden bestellen, neem dan even contact met ons op.
Bestel hier je boek





